Skip links

11. Sınıf Özel Ders

11-sinif-ozel-ders basamağı öğrencilerin geleceklerini belirleyen TYT AYT sınav hazırlık çalışmalarının başlayacağı bir dönem olmasından ciddi programli çalışmalar yapmayı gerektirir.

İstanbul Özel ders merkezi olarak öğrencilerine okul sınav ve TYT AYT hazirlik düzeyinde bire bir programlar düzenleyen İstanbul özel ders  Vip kurs Öğretmen kadrosunun  disiplinli çalışmaları ile öğrencilerine egitim sorumluluklarini en iyi şekilde yerine getirme garantisi verir.
Bu doğrultuda onların geleceklerini belirleyen TYT AYT sınavlarına hazirlikta sağlam adimlarla yol almalari için öğrencilerini 11.sınıftan itibaren ciddi ve disiplinli  çalisma sürecine  odaklar.
İstanbul özel ders  İstanbul da özel ders faaliyetlerini
SONUÇ ALINABİLİR VE KISININ ÖĞRENME YETENEGI ve algılama durumunu  merkeze alarak yaptigi çalışmalarla  İstanbulözel ders programlarıni   Beylikdüzü, pendik, şişli,üsküdar, kadıköy, kartal, maltepe merkezlerinde uzman kadrosuyla uygular.

11-sinif-ozel-ders

 Öğrencilerimize bir bir özel derslerimiz de ders dışında öğrencilerimizin kontrolü ders çalışmalsrini sagliyor  durumlarında ki degisimi hem ogrenci hem de ailesi ile  gercege uygun olarak eğitim koclarimizin degerlendirmeleriyle paylaşıyoruz..
istanbul da 11.sınıf matematik özel ders
11-sinif-ozel-ders fizik
11.sınıf  kimya ozel derslerimiz
Edebiyat ve  Türkçe    dahil olarak
istenilen herbir dersten   öğrencinin öğrenme ve uygulamasının bizzat takibi
ve okul sinav  endişesini  giderecek  duzeyde uyguladigimiz programlarla öğrencilerimize  gereken desteği vererek  onları sınav kaygısindan  kurtarıyoruz.
İstanbul  Özel ders  faaliyetlerini farklı bir anlayışla yerine getiren
 özel ders istanbul   programlarımiz hakkında bilgi almak için
11.sınıf öğrenciler ve Lise  orta okul öğrencilerimizi bireysel görüşmeye bekleriz.
Call Now Button
WhatsApp chat