Skip links

Hizmetlerimiz

Özel ders İstanbul  özel ders anlayışı ile öğrencilerinin başarısı ile  huzur ve güvenli bir şekilde evde  çalışma ortamını bütünleştirir.

Mezunlar İçin Proğram

Uzaktan veya yüzyüze olmak şartıyla butik kurslarımızda 3-4 kişilik gruplar halinde TYT-AYT ye hazırlıyoruz. Zengin test kütüphanemizden faydalanabiliyorlar. Kişiye özel test ve ödev veriliyor.

Devamını Oku

12. Sınıf TYT/AYT Hazırlık

Ögrencilerimizin TYT AYT HAZIRLIK sürecinde bilgi ve uygulama eksikliklerini bu deneme sınavlarının değerlendirmesiyle belirliyor, programlı etütler ve birebir özel derslerle destek vererek bu süreçte sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Devamını Oku

LGS Başarı Modeli

Öncelikle öğrencilerimizin potansiyellerini  kavram ve algılama düzeylerini tespit ediyor, onların  LGS hazırlıkta en aktif olarak kurs programına katılacakları gruplarını belirleyerek eğitim faaliyetlerimize başlıyoruz.

Devamını Oku

TYT/AYT Matematik Özel Ders

İstanbul özel ders eğitim grubu olarak öğrencilerimizle TYT/AYT matematik, geometri derslerini eksiksiz  öğrenmeleri ve edindikleri  bilgilerle sınava yönelik pratik soru çözüm deneyimlerini kazanmaları doğrultusunda ÖZEL DERS programları uyguluyoruz…

Devamını Oku

TYT/AYT Fizik, Kimya, Biyoloji Özel Ders

TYT- AYT Fen Bilimlerinde paket proğramlar olduğu gibi ayrı ayrı da özel ders alınabilir.Tamamıyle tecrübeli öğretmenler tarafından online ve yüzyüze ders anlatılmaktadır.Öğrenciye yönelik testler hazırlanmaktadır.

Devamını Oku

LGS MATEMATİK PAKET ÖZEL DERSLER

FEN ve Teknoloji/Türkçe/İngilizce
derslerinden yeni sınav stratejisine uygun test teknikleri ve her öğrencinin öğrenme ve pratik uygulama kazanımlarını sağlıyor…
Kazandıkları deneyimi gerçek sınavda
Uygulayarak başarılı sonuç almalarını sağlayacak platformda bire bir LGS ÖZEL DERS programları uyguluyoruz.

Devamını Oku
Call Now Button
WhatsApp chat